Смартфон під управлінням операційної системи Android може не заряджатися через безліч причин: від несправного зарядного пристрою до помилки програмного забезпечення.

Видання дає ряд порад, як вирішити виниклу проблему:

  1. Перш за все рекомендується спробувати використовувати іншу розетку, оскільки вона може бути несправна.
  2. Якщо це не допомогло, перевірте кабель зарядного пристрою. Огляньте провід і пошукайте на ньому потертості або пошкодження. Якщо вони виявляться, використовуйте інший кабель.
  3. Якщо з проводом все в порядку, то проблема може бути в самому зарядному пристрої. Рекомендується переконатися, що він правильно і повністю вставлений в розетку.
  4. Також для визначення несправності зарядного пристрою рекомендується підключити смартфон до комп’ютера. Якщо пристрій почне заряджатися, проблема полягає в мережевому адаптері.
  5. Крім того, може бути несправний зарядний порт самого смартфона. Видання рекомендує довірити ремонт цього вузла фахівцям з сервісного центру.
  6. Проблема також може полягати в роботі програмного забезпечення смартфона. Для початку спробуйте перезавантажити пристрій. Якщо ж це не допомогло, треба “відкотити” нещодавно встановлені оновлення операційної системи до попередньої версії.
  7. Якщо ж всі перераховані вище поради не допомогли, цілком можливо, що у акумулятора вашого пристрою закінчився термін служби. Встановіть нову батарею, після чого пристрій почне нормально заряджатися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут