Microsoft розповіла про критичні вразливості Windows, які можуть бути використані для злому ОС. Під загрозою злому виявилися всі останні версії операційної системи, повідомляє TechCrunch.

Знайдені уразливості пов’язані з обробкою і відображенням шрифтів бібліотекою Adobe Type Manager Windows. Помилка може бути використана хакерами, коли користувач відкриває текстові документи або запускає їх в режимі попереднього перегляду на своєму комп’ютері. Після запуску інфікованого документа зловмисник може отримати віддалений доступ до ОС і встановити шкідливі програми.

У заяві Microsoft йдеться, що компанія в курсі обмеженого числа цільових атак, пов’язаних з уразливостями. Відповідно до опису проблеми, якій присвоєно критичний рівень небезпеки, уразливості піддаються всі операційні системи, включаючи Windows 10. Компанія заявила, що працює над патчем безпеки.

Microsoft не уточнила, коли випустить оновлення, однак наступний регулярний апдейт запланований на 14 квітня. Як пише TechCrunch, одними з найменш захищених користувачів операційних систем від Microsoft є власники копій Windows 7. Зокрема, користувачі стандартних версій ОС не отримають оновлення безпеки через старіння системи.

14 січня Microsoft визнала Windows 7 застарілою і запропонувала користувачам оновитися на актуальну версію ОС. Зокрема, Національний центр кібербезпеки Великобританії (NCSC) також закликав громадян оновитися в зв’язку з тим, що популярна операційна система перестала отримувати актуальні патчі безпеки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут