У минулому році модельний ряд смартфонів Xiaomi поповнився новою лінійкою CC, куди увійшли три апарати: Xiaomi CC9, Xiaomi CC9e і Xiaomi CC9 Pro. Свою кар’єру на глобальному ринку смартфони продовжили як Xiaomi Mi 9 Lite, Xiaomi Mi A3 і Xiaomi Mi Note 10. А є ще ексклюзивний варіант для Китаю – Xiaomi CC9 Mito.

Рендер Xiaomi Mi CC10: фейк чи реальність? - фото 1На думку ресурсу Slashleaks, компанія готує до дебюту Xiaomi Mi CC10 і показали навіть рендер, як може виглядати новинка. У поданні джерела, смартфон повинен отримати дисплей з тонкими рамками з круглим отвором для фронтальної камери. Головне нововведення – кругла основна камера, яка володіє чотирма датчиками зображення.

Рендер Xiaomi Mi CC10: фейк чи реальність? - фото 2Нижче камери розташувалася світлодіодний спалах і є напис, що вказує, що головний модуль тут на 64-мегапікселя. Відсутність сканера відбитків пальців вказує на те, що його могли відправити в дисплей і він виготовлений за технологією OLED.

Вже висловлюються припущення, що на глобальний ринок смартфон вийде як Xiaomi Mi 10 Lite. На даний момент немає розуміння, достовірна це інформація або черговий фейк. Варто дочекатися відомостей від більш надійних джерел, щоб точно знати на які дизайнерські ходи піде компанія для Xiaomi Mi CC10. Ресурс Slashleaks публікує досить багато фейкові зображень.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут