Спірний дизайн і броньоване скло, що б’ється – не перешкода високому попиту на новітній пікап Tesla Cybertruck. Виробництво новинки стартує тільки в кінці наступного року, але за Cybertruck в США вже вишикувалася натовп з бажаючих.

Всього за два дні обсяг попередніх замовлень з обов’язковим (і поворотним, що важливо) депозитом у розмірі $100 перевищив позначку в 146 тисяч. Цими даними поділився в Twitter глава компанії Ілон Маск (Elon Musk). Він же розповів про структуру попиту.

Як виявилося, більшості цікаві найдорожчі версії Cybertruck – повнопривідні дво- і тримоторні, їх вибирає 42% і 41% людей відповідно. Решта 17% зацікавлені в покупці базової одномоторної задньопривідної версії моделі.

Якщо провести грубий підрахунок і припустити, що хоча б половина потенційних власників зацікавлена в опції автопілота ціною 7 тисяч доларів США, обсяг замовлених Cybertruck складе приблизно $7,55 мільярдів доларів США – непогано для моделі, продажі якої стартують в кращому разі через рік. З іншого боку, так як депозит поворотний, то далеко не факт, що всі люди, які розглядають покупку Cybertruck, в підсумку оформлять його у власність.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут