Ілону Маску (Elon Mask) зовсім не обов’язково користуватися Twitter, щоб підстьобнути інтерес інвесторів до своєї компанії Tesla. На цей раз йому достатньо було лише оголосити про будівництво заводу в Німеччині.

На тлі цієї новини акції Tesla злетіли, причому настільки, що компанія відразу ж увійшла в ТОП-3 найдорожчих автовиробників у світі. Позаду залишилися такі великі компанії як Audi, BMW, General Motors і навіть Daimler, хоча останню з Tesla поділяє зовсім небагато. Ну а попереду – Volkswagen (друге місце) і Toyota (перше).

Акції Tesla йдуть вгору не тільки через німецького заводу. Компанія дуже активна останнім часом. На китайському заводі, який побудували в рекордні терміни, вже почалося виробництва Model 3, причому за відгуками якість цього автомобіля вище якості американської версії. У цьому місяці Tesla офіційно представить пікап, підготовка до виробництва кросовера Model Y йде випереджаючими темпами, ну а до кінця наступного року стартує виробництво електричних вантажівок. Так що якщо всі ці моделі будуть позитивно сприйняті ринком, то протягом року-двох Tesla цілком здатна відтіснити Volswagen і значно наблизитися до Toyota.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут