Інтернет-сервіс потокового аудіо Spotify створив плей-лист і подкаст для домашніх вихованців. Таким чином, творці стрімінгового онлайн-майданчика подбали про собак, яких господарі часто залишають вдома одних.

Відомо, що фахівці з Великобританії провели опитування серед господарів чотирилапих. Як показало дослідження, більша половина власників домашніх тварин залишають музику включеною, коли йдуть з дому, а їхні улюбленці залишаються вдома одні. Крім того, майже половина опитаних стверджують, що у їхніх собак є улюблений артист або група.

За результатами опитування Spotify, домашні вихованці обожнюють слухати Оззі Осборна і Елвіса Преслі, а також не проти пісень Боба Марлі і Фредді Мерк’юрі. Ще одним фаворитом серед тварин є Девід Боуї. Так, фахівці створили подкаст спираючись на інформацію, отриману від любителів собак. Передбачається, що музика з плей-листа буде заспокоювати тварин, а також не дасть їм занудьгувати під час відсутності їх господарів. Також наголошується, що кожен трек-лист створений з пісень, які відповідають характеру собаки, — повільних або більш енергійних.

Читайте також  24-контактний роз'єм живлення ПК нарешті йде на пенсію

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут