Технологічний прогрес не стоїть на місці. Уже в 2020-му році світ побачить велика кількість новинок. Так, портал mport вирішив розповісти, які технології увійдуть в тренди наступного року.

  • 5G Інтернет. Нове покоління мобільного зв’язку забезпечує найвищу пропускну здатність. Завдяки цій технології ми легко і швидко зможемо завантажувати великі обсяги інформації, а з’єднання буде більш стабільним. Але не інтернетом єдиним: 5G забезпечить роботу автоматизованих систем, роботів і безпілотних транспортних засобів, розвиваючи “інтернет для речей”.
  • Безпілотні автомобілі. Довірити водіння безпілотнику можуть зважитися не всі. Звичайно, разом на безпілотне водіння всіх переводити не стануть, але сфера буде безперервно розвиватися. Наприклад, глава Tesla Ілон Маск пообіцяв, що в 2020 його компанія закінчить роботи над повністю безпілотним автомобілем, який буде забезпечений системою автоматичного гальмування і зміною смуг.
  • Послуги штучного інтелекту. Штучний інтелект можна і потрібно використовувати як засіб поліпшення сервісу і бізнес-процесів. Але більшості компаній і сервісів розробка власного ІІ не буде вигіднішою, бо вони будуть звертатися до гігантам на зразок Amazon, Google і Microsoft.
  • Ідентифікація. Інтернет речей і захист інформації тісно пов’язані, а тому ідентифікація в самих різних проявах стане просто необхідною. Камери, датчики або навіть пошук по базах осіб будуть застосовуватися частіше. Наприклад, в службах таксі зможуть використовувати технологію, що розпізнає втома водія, а в аеропорту Дубая вже використовують датчик розпізнавання осіб для прискорення перевірки пасажирів.
  • Індивідуальна медицина. Підхід до лікування також зміниться: різні люди по-різному переносять хвороби і реагують на ліки, тому й лікування має бути індивідуальним. Такі рішення вже використовують для вакцин від раку, виходячи з даних про мутації клітин кожного хворого.
  • Розширення реальності. Віртуальна реальність повністю занурює в своє середовище, а доповнена реалізується (по крайней мере, зараз) за допомогою смартфона. У змішаній же можна не тільки бачити, а й взаємодіяти з віртуальними об’єктами, наприклад, з голограмами.
  • Блокчейн. Марк Цукерберг збирається запустити Libra, а Павло Дуров – Gram, які, по суті, стануть інструментами фінансових операцій прямо в месенджерах. Загалом, поки в одних країнах ніяк не можуть постелити нормальні дороги та забезпечити нормальне покриття мобільної мережі, в інших вже у всю штопають штучний інтелект. Ось так ось. Подивимося ж, чим здивує 2020 рік.
Читайте також  Xiaomi опустила ціну свого “народного” телевізора Mi TV 4X

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут