Давно відомо, що в першій половині року компанія Apple повинна представити новий доступний смартфон, який буде випущений під назвою iPhone SE 2 або iPhone 9.

У грудні чутки про новий смартфон почастішали, а тепер китайські джерела стверджують, що Apple планує випустити iPhone 9 в самий найближчий час, при цьому компанія буде орієнтуватися на Індію і різні ринки, що розвиваються.

На даний момент повністю завершена стадія тестування продукту, тепер компанія вибирає тимчасово вікно для запуску нового смартфона. Джерела пояснюють, що Apple доводиться поспішати з запуском iPhone 9, так як компанія продовжує втрачати позиції в Китаї, який залишається найбільшим ринком смартфонів. Поява iPhone 9 в Індії та інших країнах, що розвиваються, має компенсувати це падіння. Буде цікаво подивитися на те, наскільки виграшною виявиться така стратегія Apple.

Читайте також  Apple зіткнулася з дефіцитом Mac Pro

iPhone 9 повинен отримати корпус від iPhone 8, екран діагоналлю 4,7 дюйма, сканер відбитків пальців Touch ID і матове покриття на задній панелі. Базова версія з 64 ГБ флеш-пам’яті буде коштувати 399 доларів (0,7 тис грн).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут