Графічна оболонка під назвою KDE Plasma допоможе користувачам Windows 7 адаптуватися в Linux. Сьогодні ввечері останній день підтримки Windows 7. 14 січня 2020 року для “сімки” вийде останнє оновлення безпеки від Microsoft і більше операційна система їх отримувати не буде – далі тільки за окрему плату в рамках розширеної підтримки для корпоративного сектора. Тим, хто не хоче розлучатися з Windows 7, але не бажає переходити на Windows 10 або купувати новий комп’ютер, була знайдена екстрена заміна.

Розробники графічного оточення KDE вирішили скористатися ситуацією і запропонували користувачам перейти на Linux з відповідним оформленням, схожим на Windows 7, щоб було легше адаптуватися в новому оточенні.

Графічна оболонка під назвою KDE Plasma пропонує звичний візуальний аналог застарілої операційної системи. Були перемальовані елементи інтерфейсу під “сімку”: віджети, подобу меню “Пуск”, фонова картинка, іконки файлів і папок, панель задач, напівпрозорі вікна в стилі Aero та інше.

Тема KDE Plasma доступна користувачам дистрибутива Feren OS на базі Ubuntu. Однак особливість дистрибутивів Linux в тому, що цю тему можна поставити на будь-яку масову ОС на її базі. Ті, хто використовують свій комп’ютер для перегляду фільмів, сидять в інтернеті або працюють з документами, перехід на Linux з інтерфейсом KDE Plasma буде найменш болючим – багато хто навіть не відчують різниці.

Читайте також  Нова ОС у всьому перевершить Windows 10

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут