Здається, стало зрозуміло, чим займеться Хідео Кодзіма після Death Stranding. Японський геймдизайнер поділився з читачами Twitter тим фактом, що збирається подивитися фільми в жанрі хоррор, щоб набратися натхнення. Все потім, щоб зробити найстрашнішу відеогру в історії. Раніше, нагадаємо, геній вже займався ужастиком, але той скасували.

«Щоб зробити саму страшну гру в історії, я збираюся подивитися хоррори, які пробудять жахливе натхнення в моїй душі. Коли я робив P. T. , я дивився Тайський фільм жахів “Oко”, але він здавався мені занадто страшним. Я навіть не зміг його додивитися. Чи зможу я додивитися його на цей раз?» — написав Хідео Кодзіма.

Крім того, ЗМІ зараз активно обговорюють цікавий слух про скасовану Silent Hills за авторством батька Metal Gear І Death Stranding. Подейкують, що Кодзіма хотів лякати геймерів не тільки в грі, але і за межами віртуального світу: персонажі повинні були надсилати користувачам страшні повідомлення на електронну пошту. Втім, журналістка, яка запустила цей слух в інфосеред, каже, що її джерело могло прибрехати. Чи було таке насправді, ми вже не дізнаємося.

Читайте також  Microsoft показала нові логотипи для Windows 10X

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут