Команда популярного відеосервісу Youtube представила нову функцію, яка дає новий спосіб заробляти авторам живих трансляцій.

Новий продукт називається Super Stickers, він приєднався до інших способів відбирання грошей у трудящих, на додаток до платних передплатників і платних коментарям під назвою Super Chat. Анімовані суперстікери будуть продаватися глядачам, щоб ті показали свою підтримку авторам стрімів.

Команда Youtube почала тестувати суперстікери в липні, а тепер відкрила цю функцію в 60 країнах. Коли канал запускає стрім або відеопрем’єру, глядачі можуть купити такий стікер і опублікувати його в чаті. Автор трансляції отримає свою частку від кожного такого стікера.

Автори можуть модерувати суперстікери. На початковому етапі доступно вісім наборів Super Stickers. Кожен з них має свою «біографію» і підходить для різних ситуацій. Youtube буде пропонувати стікери на різних мовах. Для початку доступні англійська, французька, японська, корейська та португальська.

Читайте також  Huawei готує професійний планшет для творців контенту

Суперстікери поки доступні не для всіх авторів. Для цього у каналів має бути налаштована монетизація і більше тисячі передплатників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут