В популярному браузері Chrome з’явилася нова унікальна функція.

Нова можливість передбачає відправки посилань з десктопної версії додатка на мобільні пристрої. Google вирішила розширити можливості цієї функції і полегшила користувачам дзвінки на знайдені номери.

Повідомляється, що в останній бета-версії Chrome (v78) з’явилася можливість передати телефонний номер з сайту, відкритого на персональному комп’ютері, прямо на мобільний пристрій, повідомляє Android Police.

При натисканні на телефон в адресному рядку браузера з’явиться вікно з пропозицією зробити дзвінок з використанням смартфона. Номер також можна виділити і натиснути на нього правою кнопкою миші, після чого в контекстному меню вибрати, з якого пристрою ви хочете зробити дзвінок.

Відправивши номер на гаджет, на останньому можна побачити повідомлення, натиснути на нього і тут же подзвонити. Таким чином, користувачеві не потрібно вручну набирати цифри на смартфоні.

Читайте також  Эксперты рассказали, почему Microsoft не дает обновить Windows 10

Ця функція повинна бути включена за замовчуванням в останніх випусках Chrome. Якщо ж вона не з’явилася, то потрібно в адресному рядку ввести chrome://flags/#click-to-call-context-menu-selected-text і примусово включити опцію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут